preskoči na sadržaj

Osnovna škola Iver

Login
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

O HUMANITARNOM RADU UČENIKA I DJELATNIKA OŠ IVER MOŽETE SAZNATI OVDJE

 

 

 

SUDJELUJTE U PRIKUPLJANJU PLASTIČNIH ČEPOVA U NAŠOJ ŠKOLI

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2014.

Ukupno: 132510
Korisni linkovi

RASPORED INFORMACIJA I KONZULTACIJA ŠKOLSKE GODINE 2020./2020.

 

Radi vanredne situacije do daljnjeg se neće održavati informacije u prethodno određenim terminima.

Upućuju se roditelji na kontaktiranje s razrednikom ili predmetnim učiteljem putem elektronske pošte radi dogovora o individualnim informacijama.

RB

PREZIME

IME

NASTAVNI PREDMET

 CARNET E-ADRESA

RAZREDNA NASTAVA

 

 

  1.  

Batinić

Matea

RN - PB

matea.batinic2@skole.hr

  1.  

Brekalo Pintač

Ivana

PRO RN

ivana.brekalo5@skole.hr

  1.  

Combaj

Nicole

RN - PB

nicole.combaj@skole.hr

  1.  

Kovač

Ankica

RN

ankica.kovac3@skole.hr

  1.  

Mrkonjić

Mihaela

RN

mihaela.krznaric@skole.hr

  1.  

Mick

Ivana

RN

ivana.mick@skole.hr

  1.  

Nikolić

Snježana

RN

snjezana.svabenic@skole.hr

  1.  

Oslaković

Ivana

RN - PB

ivana.brletic1@skole.hr

  1.  

Prtenjača

Helena

RN

helena.prtenjaca1@skole.hr

  1.  

Sabolović

Vlatka

RN

vlatka.sabolovic@skole.hr

  1.  

Turković

Danijela

RN

danijela.mucak@skole.hr

  1.  

Vukoja

Iva

RN

iva.vukoja4@skole.hr

  1.  

Oreški Dermišek

(z. Mrkonjić)

Petra

RN

petra.oreski4@skole.hr

  1.  

Lukačević

(z. Mick)

Ana

RN

ana.vondracek@skole.hr

PREDMETNA NASTAVA

 

 

  1.  

Arbutina

Natalija

engleski jezik

natalija.arbutina@skole.hr

  1.  

Benković

Ana

glazbena kultura

ana.benkovic6@skole.hr

  1.  

Bišćan

Kristina

matematika

kristina.biscan@skole.hr

  1.  

Čaić

Andrea

biologija, kemija

andrea.gabud@skole.hr

  1.  

Čuljak

Nikolina

geografija, povijest

nikolina.culjak2@skole.hr

  1.  

Deskar

Ana

njemački jezik

ana.deskar@skole.hr

  1.  

Gorupec

Filip

informatika

filip.gorupec1@skole.hr

  1.  

Gregurić

Monika

hrvatski jezik

monika.greguric@skole.hr

  1.  

Jurić Kljajo

Ivona

likovna kultura

ivona.juric10@skole.hr

  1.  

Klarica

Miroslav

TZK

miroslav.klarica@skole.hr

  1.  

Klasnić

Magdalena

soc.ped., PRO PN

magdalena.klasnic@skole.hr

  1.  

Mačković

Anita

vjeronauk

anita.mackovic1@skole.hr

  1.  

Martić

Nina

geografija, povijest

nina.martic@skole.hr

  1.  

Mihoci Koščec

Bernarda

matematika, fizika

bernarda.mihoci@skole.hr

  1.  

Milošević

Maja

engleski jezik

maja.milosevic@skole.hr

  1.  

Rod-Slipčević

Mirela

vjeronauk

mirela.rod-slipcevic@skole.hr

  1.  

Rubčić

Roman

tehnička kultura

roman.rubcic@skole.hr

  1.  

Škegro

Antonija

TZK

antonija.skegro@skole.hr

  1.  

Turčin

Dora

informatika

dora.turcin96@gmail.com

  1.  

Vranaričić

Željka

hrvatski jezik

zeljka.vranaricic@skole.hr

  1.  

Zidar

Lea

biologija, kemija

lea.zidar@skole.hr

  1.  

Svoboda (z. Čaić)

Matea

biologija, kemija

matea.svoboda1@skole.hr

  1.  

Majcen (z. Jurić Kljajo)

Mateja

likovna kultura

mateja.majcen@skole.hr

  1.  

Sičanica (z. Martić)

Marina

geografija, povijest

marina.sicanica@skole.hr

  1.  

Bosanac (z. Mačković)

Marijana

Vjeronauk

marijana.bosanac@skole.hr

  1.  

Novosel

Alen

matematika

alen.novosel2@skole.hr

Informacije za vrijeme zimskih praznika
preskoči na navigaciju